Тернопіль

На Міжнародному жіночому форумі Тернопіль гідно представила Ольга Шахін

II Міжнародний жіночий дієвий Форум “Гендерні межі та перспективи гендерного діалогу в Україні” відбувся в Одесі. Серед іншого учасниці говорили про “Роль жінки в прийнятті рішень: бізнес, громада, держава”. Тернопільщину на Міжнародному жіночому форумі гідно представила голова тернопільського осередку ГО “Асоціація жінок України «Дія»” Ольга Шахін, повідомляє Т1 Новини.

“Міжнародний жіночий дієвий форум” збирає всіх, хто любить Україну і бажає її процвітання, усіх, хто розуміє, що гендерна рівність – це не модна “фішка”, а одна з багатьох проблем, які заважають країні в її цивілізаційному зростанні, – розповідає голова Всеукраїнської ГО “Асоціація жінок України «Дія»”

“Після нашого форуму конкретні дії, конкретні соціальні проекти, культурні проекти втілюються. Ми ділимось досвідом. І жінки, приїхавши у свої містечка, це впроваджують на місцях”, – каже голова ВГО “Асоціація жінок України «Дія»” Наталія Делієва.

Досвідом проведення масштабних проектів під час форуму поділились керівниці “Дії” з різних регіонів України. Юлія Шкурупій голова представництва “Асоціація жінок України «Дія»” в Кропивницькому розповіла про акцію “Діти народжені серцем”.

“По сиротах у нас досить такий масштабний проект. Ми його поки назвали безстроковим, ми вирішили, що ми його не закінчимо доти, поки остання дитина-сирота не попаде в родину у нашому місті Кропивницькому. 9 липня ми розпочали цю акцію “Діти народжені серцем” – це невеликий час, але за той час вже двох дітей взяли у родини, я вважаю, що це гарний початок”, – каже голова представництва ГО “Асоціація жінок України «Дія»” у Кропивницькому Юлія Шкурупій.

Попри те, що форум жіночий, у заході взяли участь і чоловіки.

“На мій погляд краще говорити про гендерний баланс, бо як показує практика, у яких компаніях є гендерний баланс, там є ліпші результати”, – додає директор міжнародної компанії з виробництва інноваційної продукції для здоров’я, спорту та краси Олександр Нікішев.

Про важливість таких заходів говорили усі учасники Форуму. Алла Власюк приїхала до Одеси з Вінниці. Жінка переконана, саме на таких зустрічах зароджуються нові ідеї, які далі реалізовуються у масштабні благодійні проекти.

На Міжнародному жіночому форумі Тернопіль гідно представила голова Представництва “Асоціація жінок України «Дія»” Ольга Шахін.

“Жінки діляться своїм успіхом: жінки-підприємиці, депутатки, заступниці мерів,жінки, у яких вдалась кар’єра. Що я можу привезти до Тернополя? Енергію, поділитись цим досвідом, радію, що сьогодні я представлена від міста Тернопіль і у нас вже понад 40 учасниць у Тернопільській “ДІЇ” і з кожним днем все більше і більше заявок. Наша організація займається благодійністю, підтримує жінок, дітей і жінок, які в певний момент опинились в скруті”, каже голова представництва ГО “Асоціація жінок України «Дія»” у Тернополі Ольга Шахін.

Міжнародний Жіночий Дієвий Форум “Гендерні межі та перспективи гендерного діалогу в Україні” відбувся в Одесі уже вдруге.

Леся Маньковська, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK