Тернопіль

На Львівщині відбувся Мистецький десант Zaxidfest

photo_2019-08-22 11.33.16 дпФестиваль Zaxidfest за підтримки Українського Культурного Фонду 16-18 серпня 2019 року представив новий проект “Мистецький десант Zaxidfest”, який проходив на території відпочинкового комплексу “Сонячна галявина”, розташованого в с. Родатичі Львівської області.

“Мистецький десант Zaxidfest” – це можливість об’єднати інституції України, які мають культурне чи історичне значення, молодих українських митців та музикантів, тим самим залучивши до культурного розвитку не лише місцевого мешканця, але й всіх, хто стане гостем проекту.

Протягом трьох днів, кожен охочий міг долучитися до реалізації проекту та взяти участь в майстер-класах, переглянути нічний показ фільмів від Molodiya Festival. Вхід на подію був вільним, і охопив як місцевого жителя, так і багато гостей.

Respubliсa Fest  реалізовували мистецьку частину проекту – художники зі всієї країни протягом трьох місяців створювали неймовірні стріт-арти, перетворюючи покинуті споруди, зупинки транспорту, будинки охочих на справжні арт-об’єкти.

І ще однією частиною Мистецького десанту Zaxidfest стала музична програма. Серед учасників проекту були як і молоді українські гурти та виконавці – талановитий Степан Горбик з акустичною програмою, київський гурт Auditoria та дівчачий рок-гурт The Sixsters, учасниці якого мають від 9 до 14 років, але вже професійно займаються музикою та досягають значних успіхів у цій сфері.

photo_2019-08-22 11.33.14 дп

Щоденно сцену закривали відомі виконавці – Віктор Винник та гурт МЕРІ, етно-гурт Кораллі, який привертає увагу традиційними інструментами, які використовуються в музиці, гурт Брем Стокер, який дивує цікавими образами та драйвовою музикою. Справжній ажіотаж зібрав Віктор Павлік, який виступив 18 серпня з програмою Pavlik Overdrive.

Закрили “Мистецький десант Zaxidfest” ніччю традиційно танцю, де танцювали всі: від найменших до найстарших.

Гості проекту залишились задоволеними та під враженнями, адже атмосфера, яка панувала в Сонячній галявині – об’єднала всіх!

photo_2019-08-22 11.33.19 дп

 

 Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK