Файне місто

На Бучаччині у повітря злітали кращі моторолери України (фоторепортаж)

7ІІІ етап Відкритого особисто-командного Чемпіонату України з мотокросу відбувся у Бучачі – в урочищі Башти. Продемонструвати свої сили та поборотись за першість з’їхалось більше сотні кращих моторолерів із різних куточків України.
Як розповів голова організаційного комітету Чемпіонату Олесь Прокіпчук, гонки відбувалися впродовж двох днів. За першість боролось 110 учасників, серед них 17 професіоналів. Змагання проводяться у Бучачі вже втретє, однак вперше стартували як аматорські.
 
– Довжина траси складає 1 кілометр 800 метрів. Цього року на ній змагалось 110 учасників: 17 професіоналів та 93 аматори. Всього було 11 класів. Серед них: діти на мотоциклах 50; 65 і 85 кубічних сантиметрів; аматори; ветерани 1 і 2 груп; жінки; Open – це спортсмени високого класу; мотоцикли з колясками, юніори, квадроцикли, – каже Олесь Прокіпчук та згадує: – Ми починали з аматорських змагань. На третій рік вже вийшли на Чемпіонат України, тобто досягли Всеукраїнського рівня – нашу трасу включили до змагань. Старатимемось, аби наступного року ми вийшли на Міжнародний рівень, щоправда, для цього в нас ще не готова інфраструктура. Разом з тим, зробимо все від нас можливе.10
Варто зауважити, що гоночну трасу в урочищі Башти до проведення ІІІ етапу розпочали готувати ще минулого року. Впродовж декількох місяців її збільшували та ускладнювали, щоб спортсменам було цікавіше змагатись.
Загалом за результатами ІІІ етапу в класі квадроцикли перемогу здобув Ігор Фрунзе, з юніорів у класі МХ2 переможцем став Семен Неруш, серед дорослих у класі МХ2 – Дмитро Чернов, у класі Open «золото» отримав Дмитро Асманов, серед жінок – Поліна Сахарієва, а в категорії аматори – Ярослав Білявець. У класі екіпаж першими фінішували Артур і Єлісєй Глущенки.
Переможців Чемпіонату з мотокросу привітав, а також вручив нагороди член оргкомітету змагань, народний депутат України Микола Люшняк:
 
13– Шановні спортсмени, гості, бучаччани. Приїзд дружньої країни Білорусь на ІІІ етап Чемпіонату України, демонструє те, що рівень цих змагань у Бучачі підвищується і має всі шанси дійти до Міжнародного. Хочу подякувати всім, хто долучився до організації та проведення змагань. Також хочу подякувати всім спортсменам, які приїхали сьогодні сюди – на нашу славну Бучаччину. Ви показали справжню майстерність, високий професіоналізм та подарували драйвовий відпочинок гостям. Ми всі добре розуміємо, що сьогодні цей вид спорту для Бучача є знаковим. Сподіваюсь, що про це скоро дізнаються не лише в Україна, а й в усьому світі. Ми цього варті, Слава Україні!  наголосив Микола Люшняк.
11
12
Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK