Тернопіль

На асфальті залишились уламки потрощених автомобілів: тернополян попередили про небезпечне місце

84998206_2867678283289646_5857478051847208960_oМешканець міста попередив тернополян про небезпечне місце – пішохідний перехід на масиві “Дружба”. Чоловік ледь не потрапив під колеса авто, переходячи дорогу на вулиці Бережанській. 

Про аварію, учасником якої ледь не став, написав у Facebook Назарій Хамуляк.

“Впевнившись у безпеці переходу, вже пройшовши одну частину дороги, бачу як несуться знизу автомобілі (тут так постійно), тому вирішив пригальмувати хід і не помилився. Панянка, котра їхала першою подумала, що мене не дуже потрібно пропускати але в останній момент, напевне, згадала правила дорожнього руху і все ж надумалась. Однак цього на той час вже не чекав водій що рухався позаду неї. А відтак наздогнав автомобіль панянки! На асфальті залишились тільки уламки потрощених автомобілів”, – розповів чоловік.

Тернополянин також додав, що вулиця нагадує йому злітний майданчик, адже часто водії літають там на шалених швидкостях, не зважаючи на пішоходів.

Чоловік звернувся до установ, що відповідають за організацію переходів у місті, з проханням звернути увагу на цю небезпечну ділянку. Він запропонував додатково освітити перехід, а краще – встановити там світлофор.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK