Файне місто

Михайло Цимбалюк: На Львівщині влада готується масово фальсифікувати результати виборів

цимбалюкВід учасників передвиборчого процесу надходить інформація про те, що на Львівщині готуються масові фальсифікації волевиявлення громадян.

Про це розповів голова Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк, інформує прес-служба місцевого партосередку.

«Є обґрунтована інформація про те, що провладна команда готує масові підкупи виборців. Що є пропозиції до членів виборчих комісій вдаватись до маніпулювання підрахунком голосів. Метод такий – складати бюлетені виборців, що проголосували за Юлію Тимошенко, у ті добірки, де будуть бюлетені Юрія Тимошенка», – зазначив Михайло Цимбалюк.

За словами політика, йдеться також про можливість підміни бюлетенів під час транспортування з ДВК до ОВК, уможливлене тим, що на самих бюлетенях немає номера, а вказаний тільки номер виборчої дільниці та округу, а за офіційними даними, надруковано 60 мільйонів бюлетенів.

«За усіма цими фактами ми звертаємося нині до правоохоронців, про те, на жаль, не бачимо жодної реакції», – зауважив Михайло Цимбалюк.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK