Тернопіль

Музика об’єднує: у Тернополі відбувся фестиваль “Окрилені піснею”

Пісня об’єднує. У Тернополі відбувся масштабний студентський музичний фестиваль “Окрилені піснею”. Його учасниками стали вокалісти з різних куточків західної України. За багаторічну історію конкурсу розширилися на лише географія учасників, а й призовий фонд. Цього року переможець конкурсу матиме нагоду записати свою пісню на студію звукозапису у Києві, повідомляє Т1 Новини.

Змагалися вокалісти у 4 номінаціях. Це академічний, естрадний, народний вокали та авторська пісня. Окрім сольних виконавців на сцені змагалися і музичні колективи. Це вокалісти з тернопільських, чортківських, львівських , кременецьких та інших навчальних закладів.

Проходить фестиваль на базі Тернопільського національного педагогічного університету. Раніше це був конкурс, в якому брали участь лише студенти цього вишу, та з часом фестиваль набрав розголосу, став загальноміським і тепер його знають далеко за межами нашого міста.

Переможці та призери конкурсу отримали символічні подарунки. А головний приз фестивалю – запис пісні на студії звукозапису у Києві. Переможець конкурсу з професійними звукорежисерами та аранжувальниками зможе створити пісню. Йдеться про кавер-версію відомого хіта, або власний трек. Організатори конкурсу кажуть, таким чином хочуть допомагати молодим талантам розвиватись і популяризувати свої пісні.

Христина Луцик, Оксана Задорожна, Павло Верхолюк, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK