Тернопіль

Міжнародне журі з Сінгапуру, Німеччини, США високо оцінило Тернопіль

Нещодавно у Києві відбувся Міжнародний форум Kyiv Smart City Forum 2020, в рамках якого було оголошено міста-переможці Smart City Awards 2020.

naykrashche-energoefektivne-misto-15102020-2В рамках цього конкурсу Тернопіль здобув перемогу у номінації «Найкраще енергоефективне місто».

Днями у Тернопіль з візитом прибув експерт з інновацій ГО «Smart City Hub» Юрій Назаров, який вручив нагороду особисто міському голові Сергію Надалу.

Як зазначив Юрій Назаров, Міжнародний Kyiv Smart City Forum 2020 відбувся вп’яте. В ньому взяли участь різні міста з багатьма проєктами. Впродовж трьох місяців проєкти вивчало та аналізувало міжнародне журі, у склад якого входили представники Сінгапуру, Німеччини, США.

«Вітаю всіх тернополян з отриманням цієї нагороди на найбільшому форумі в Східній Європі – Kyiv Smart City Forum. Ця відзнака – ще один доказ того, що місто працює у правильному напрямку щодо енергозбереження вже не один рік, – зазначає міський голова Сергій Надал. – Реконструкція котелень та заміна обладнання дає нам можливість уже 11 місяць поспіль робити для тернополян перерахунок за послуги централізованого теплопостачання ».Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK