Напередодні Дня будівельника у Тернополі привітали найкращих працівників у місті. Традиційно цей день відзначають в Україні у другу неділю серпня.
З цієї нагоди працівників галузі будівництва нагородили подяками та почесними грамотами, повідомляє Т1 Новини.
Напередодні Дня будівельника, що традиційно відзначають в Україні у другу неділю серпня, у Тернополі привітали найкращих працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів у місті.
З відзнакою і керівник будівельної компанії “Добробуд” Василь Кікінежді. Пригадує, як розбудовувався Тернопіль у дев’яностих, зі здобуттям Україною Незалежності.
“Компанія на ринку з перших днів закінчення Радянського Союзу. Тоді був дефіцит житла, тоді була професія в занепаді і ми одні з перших почали розбудову галузі”, – каже директор будівельної компанії “Добробуд” Василь Кікінежді.
Сьогодні компанія не стоїть на місці. Фахівці “Добробуду” впроваджують нові напрямки діяльності в галузі будівництва.
Під час нагородження міський голова Тернополя Сергій Надал подякував усім працівникам будівельної галузі за неоціненний вклад в розбудову Тернополя.
Представники будівельних компаній наголошують, ті, хто будує житло, дитячі майданчики, школи, лікарні, торгові центри, створюють у Тернополі комфортне життя для його мешканців.
Сергій Балуцький, Тарас Троян, Павло Верхолюк, Т1 Новини
Залишити відповідь