Тернопіль

Міський голова Тернополя розповів, як “культурно та спортивно” витратять додаткові кошти з бюджету

Міський голова Тернополя Сергій Надл розповів на що спрямують додаткові кошти у галузі культури та спорту в місті. Зокрема, очільник зазначив, що додаткові кошти виділили на утримання всіх парків.

192343

“За ці кошти буде проведено освітлення парку “Здоров’я”. Виділені додаткові кошти для оплати енергоносіїв у “Палаці кіно” та встановлення системи кондиціонування в УД “Перемога”. Не забуваємо й про загальноміські заходи культури. Зокрема, профінансуємо на 50 тис. грн. фестиваль “Кришталевий жайвір”, – каже Сергій Надал.

Щодо спорту, то додаткові кошти підуть як на розвиток аматорського спорту та фізичної культури, так і на професійний спорт.

“На загальноміські спортивні заходи – 200 тис. грн., ще майже 220 тис. грн. – на утримання спортивної школи з водних видів спорту. При цьому хотів би підкреслити, що Тернопіль стає одним із центрів водних видів спорту України, і ми маємо відповідати цьому статусу. В сфері постійної нашої уваги також футбол. 300 тис. грн. – на капітальний ремонт покриття ігрового поля у ДЮСШ з футболу. Мерія буде активно підтримувати ФК “Тернопіль”. Ми не можемо допустити, щоб Тернопіль залишився без професійного футболу. Безпосередньо на утримання клубу – 400 тис. грн. Запланований цілий ряд робіт на міському стадіоні: заміна камер відеоспостереження, придбання комплектуючої техніки для догляду за газоном, виготовлення проектно-кошторисної документації для нових бігових доріжок. Наше місто завжди відзначалося особливою увагою до розвитку спорту та фізичної культури, так буде й надалі”, – додає міський голова.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK