Тернопіль

Міський голова Тернополя очолив регіональне відділення Асоціації міст України

Днями відбулися загальні збори Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України, участь у яких взяли міський голова Сергій Надал, Секретар міської ради Ігор Гірчак, виконавчий директор Тернопільського РВ АМУ Руслан Фронц, міські/селищні/сільські голови (їх заступники) територіальних громад-членів Асоціації міст України в Тернопільській області, а також консультанти проєкту USAID ПУЛЬС.

zagalni-zbori-ternopilskog-orv-amu-19_02-3Зі словами привітання і вдячності Асоціації міст України виступив міський голова Сергій Надал, зазначивши, що такий непростий час ще більше зобов’язує нас гуртуватися, один одного підтримувати та допомагати, спільно відстоювати свої права

«Живемо в непростих умовах, коли до усіх проблем, які були раніше, доєднався COVID-19, який «б’є по-бюджету» і негативно відбивається на багатьох сферах, – наголосив Сергій Надал. – Проте я дякую Асоціації міст України за підтримку і за те, що разом нам вдалося відстояти значну частину суму надходжень і значну частину повноважень. Проте маємо ще багато проблем над якими дальше будемо працювати».



Loading...







Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK