Тернопіль

Мер Тернополя Сергій Надал активно працює, перебуваючи на лікарняному

 Сергій Надал збудував ефективну систему управління містом, яку не зламала навіть «червона зона».
32ABEE2C-E83A-4799-A5B5-32720F65CADDНавіть перебуваючи на лікарняному з діагнозом COVID-19, міський голова Тернополя Сергій Надал зумів захистити конституційне право тернополян на освіту та працю. У Тернополі з урахуванням всіх засобів безпеки працюють школи та дитячі садки. Малий та середній бізнес працює та сплачує податки. Ремонтуються двори та дороги. Місто живе повноцінним життям.
Захистив керівників шкіл та садочків:
Міський голова Тернополя Сергій Надал в ефірі програми «ШустерЛайф» заявив про оскарження протоколів, які поліція склала на директорів міських шкіл, де триває навчання.
 «Учителі не залишаться самі. Усі вони мають юридичні супровід, ми працюємо спільно з юридичною компанією. Протоколи, які склала поліція – незаконні, усе це ми будемо оскаржувати в суді, оскільки у жодному документі немає прямої заборони на роботу шкіл. Ми врахували усі рекомендації МОЗ. У класах навчається по 15-25 дітей, вони поділені на групи. Один день діти навчаються вдома, один – у школі», – розповів Надал.
Захистив підприємців:
Поліція провела рейди й по підприємцям, які нібито незаконно працюють. Однак, й тут допомогла юридична підтримка мерії.
«Міська рада надала юридичний супровід і для підприємців, на яких склала протокол поліція. Наразі на підприємців склали лише 5 протоколів. Всіх їх оскаржено у судах», – повідомив мер Тернополя.
Висновок:
Таким чином, Сергій Надал збудував таку систему управління містом, яка показує свою ефективність навіть в найскрутніші часи. Ця система тримається на його особистому авторитеті і ґрунтується на чіткому розумінні і захисті інтересів Тернополя. Надал тримає все під особистим жорстким та професійним контролем. І не має значення – працює він у своєму кабінеті у міській раді або вдома на самоізоляції.


Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK