Тернопіль

Меморандум про міжрегіональну співпрацю підписали Тернопільська, Івано-Франківська та Волинська обласні ради

Підписання документа сприятиме розвитку співробітництва у соціально-економічній та гуманітарній сферах.

З цієї нагоди до області завітали голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич та голова Волинської обласної ради Григорій Недопад.

Підписання Меморандуму і реальна співпраця між різними регіонами держави в особі обласних рад – це хороший приклад “зшивання” України в одну монолітну цілісність, у тому числі й в різних галузях життя. І я докладаю максимум зусиль, аби ця співпраця була не декларативною, а мала практичний характер”, – каже голова обласної ради Олександр Сич.

“”Обмін досвідом, єднання громад та взаємодія між областями – важливі для держави в цілому, адже дають можливість перейняти і запровадити у своїй області кращі напрацювання інших громад, реалізувати проекти, які вже підтвердили свою ефективність на ділі. Підписання Меморандуму відкриває широкі можливості та стає початком спільного подальшого шляху розвитку, окреслюючи основні напрямки майбутньої співпраці”, – зауважив голова облради Григорій Недопад.

Меморандум декларує міжрегіональне співробітництво у галузях освіти, науки і культури, охорони здоров’я та соціального захисту, розвитку туризму і спорту, інвестицій, у томі числі з питань залучення міжнародної технічної допомоги, екології та раціонального використання природних ресурсів.

“Підписання меморандуму про міжрегіональну співпрацю між Тернопільською, Івано-Франківською та Волинською обласними радами дає нам змогу тісніше співпрацювати, обмінюватися досвідом, вивчати позитивний досвід обласних рад. Є дуже багато спільних проблем та питань, які потрібно разом вирішувати. Тому така ініціатива, яка вже є в інших обласних рад, з нашої сторони була залюбки прийнята.

Дякую колегам – очільникам Івано-Франківщини та Волині, які завітали на Тернопільщину. Дякую депутатському корпусу Тернопільської обласної ради за підтримку моєї ініціативи та прийняття рішення «Про налагодження співпраці і розвиток партнерських зв’язків Тернопільської обласної ради з органами місцевого самоврядування інших областей України”, – зазначив голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK