Тернопіль

Медики Тернополя отримали подяки від міністра внутрішніх справ

Дві працівниці територіального медичного об’єднання МВС України по Тернопільській області отримали грамоти від міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

За багаторічну сумлінну працю, за зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу і самовідданість, високий професіоналізм відзначено медичну сестру Галину Левчук  та  лаборанта хіміко-бактеріологічного аналізу Центру превентивної медицини Наталію Сенашенко-Бандуру.

«Галина Левчук – медичній справі віддала 35 років. У час COVID-19, окрім своїх основних обов’язків, на плечі медичної сестри лягла й додаткова робота. Жінка напряму контактує з потенційними хворими: вона проводить забір ПЛР тестів, транспортує усі аналізи в лабораторію та назад», – розповіли у пресслужбі поліції області.

Буденна робота Наталії Сенашенко-Бандури, яка уже 30 років носить білий халат, – прийом, реєстрація пацієнтів, а також забір у них аналізів з профілактичною метою для заповнення медичних книг. У час пандемії у її обов’язки входить ще й забір аналізів у хворих на коронавірусну інфекцію.

«Морально важко було спочатку. Ніхто не знав з чим ми зіткнулися, як захистити себе та родину. Переживали всі. Але ми на то вчилися, і ми мусимо виконувати свою роботу у будь-яких умовах. Допомога людям – моє основне завдання», – каже пані Наталя.

Грамоти працівницям від імені Арсена Авакова передав начальник ДУ “ТМО МВС України по Тернопільській області” – лікар Михайло Василишин.

Джерело | Відділ комунікації поліції Тернопільської областіLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK