Файне місто

Медики розповіли, як тернополянам перемогти «весняну» алергію

Весняна алергія щороку розпочинається з цвітіння дерев. Найкращим дієвим способом полегшити її симптоми є вакцинація перед сезоном захворювання. Що ще радять медики? Про це у сюжеті Тернопіль1.

З початком цвітіння дерев навесні тернополяни потерпають від алергії. Найбільшими алергенами у цей період є верба, береза, тополя, кажуть медики. Типові симптоми: свербіж очей, слизової носа, сльозотеча, чхання та почервоніння.

Найчастіше алергію сприймають, як ГРВІ. А все через схожі симптоми, розповідає лікар- алерголог Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні Руслана Рогатинська. “Як правило, поліноз протікає без температури і триває більше ніж 2 тижні. Якщо ми лікуємось цей час і хвороба не зникає, тоді рекомендую звернутися до алерголога для виявлення цієї хвороби”, додає Руслана Рогатинська.

Втім, щоб попередити це захворювання лікарі радять проводити імунотерапію перед сезоном цвітіння рослин. Переважно це роблять восени.

Експерти наголошують на основних методах профілактики, радять частіше змінювати натільну білизну, промивати очі та ніс, а ще провітрювати квартиру, використовувати захисні сітки для вікон та частіше гуляти.

Ольга Милимка, Віталій Куземко

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK