Тернопіль

Масштабний мистецький фестиваль на Тернопільщині: з піснями, танцями та українськими традиціями

З піснями, танцями та українськими традиціями. Мистецький фестиваль “Серпневі барви” цьогоріч вкотре зібрав чимало гостей з Тернопільської та сусідніх областей. Щороку фестиваль проводять в іншому селі громади, каже голова Байковецької ОТГ Анатолій Кулик. Це роблять для того, аби в усіх куточках ОТГ організувати цікаве дозвілля для мешканців. Цьогоріч дійство відбулося у селі Гаї Шевченківські.

“Кожне село представляє своїх талановитих людей в окремих наметах. Там виставлено ручні роботи майстрів та майстринь. Якщо пройти і подивитися, то надзвичайно талановиті люди живуть в нашій громаді. Ми хочемо показати те, чим живе Україна і українське село. Воно розвивається і разом з ним розвивається Україна”, – каже голова Байковецької ОТГ Анатолій Кулик.

Унікальні вишивані костюми, ляльки-мотанки та картини. На фестивалі кожне з сіл Байковецької ОТГ презентувало міні-виставки робіт місцевих майстрів. До прикладу мешканці села Соборного представили лемківські костюми, картини та вишивки.

“Для нас почесно брати участь у такому фестивалі. Бажаємо всім хорошого настрою, аби такі святкування відбувалися частіше, адже зберігається культура, традиції, єднаються люди. Дуже дякуємо за такий гарний фестиваль”, – каже жителька Байковецької ОТГ Людмила Гронська.

На фестивалі мешканці ОТГ мали нагоду також подати свої пропозиції до бюджету села на 2020 рік.

Успішне село –успішна країна. В цьому впевнені у Байковецькій ОТГ. Кажуть, й надалі докладатимуть максимум зусиль для того, аби організовувати цікаве дозвілля для мешканців.

Христина Луцик, Тарас Троян, Павло Верхолюк, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK