Файне місто

Масштабну мережу із реалізації нелегального алкоголю та тютюну викрили на Тернопільщині

На Тернопільщині ліквідували міжрегіональну мережу із виготовлення незаконної продукції. Працівники податкової міліції виявили тонни літрів спирту та чимало пачок сигарет. Весь товар був без акцизного податку. Порушникам загрожує кримінальна відповідальність. Повідомляє Т1 Новини.

12 тисяч літрів спирту та 28 тисяч пачок тютюнових виробів іноземного виробництва. Усе це без марок акцизного податку – таку “колекцію” виявили працівники податкової міліції та прокуратури області. Знахідку знайшли, коли проводили операції “Акциз” та “Бастіон”. Сума незаконного обігу становить майже 8 млн гривень, а це означає, що до бюджету країни не поступило 2,5 млн гривень.

Крім того, начальник штабу оперативного управління головного управління ДФС у Тернопільській області Юрій Парило додав, що в злочинців конфіскували і три транспортних засоби, якими перевозили незаконні товари. Кажуть, везли безакцизний товар ймовірно, через митницю, приховуючи від контролю.

Юрій Парило наголосив, що порушниками закону стали декілька осіб. Їм загрожує штраф або позбавлення волі. Це залежить від того, чи підробляли вони марки акцизного податку. На разі триває розслідування.

Олена Чайківська, Оксана Задорожна, Павло Верхолюк, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK