Файне місто

Масштабна ДТП під Тернополем: поліцейське авто протаранило легковик (ФОТО)

Про масштабне ДТП за участю поліцейсього автоповідомив Омелян Вітровий, передає Від Тернополя до Тарнополя.

За його словами: “Біля Тернополя 17 км в сторону с.Прошови. Ми рухалися в сторону прошови по крайній праві смузі поліція рухалася напроти , і вже коли ми мали минутися вони прямо в мене врізалася. Казали, що вони везли п’яного і він зкерував, але цей хлопець на якого вони спихають був побити ще того вечора ними і він приїхав до мене, і розповів що вони заставили підписатися на протоколі Вони не надавали ні допомоги, ні не викликали швидкої я все сам робив, це просто жах. Я сам їздив з лікарні після госпіталізації на місце ДТП, шукав слідчого щоб здати аналізи на алкоголь, бо він мав написати направлення, я на нього годину чекав під психологічним туб деспансер що на Петриках”.

За попередньою інформацією внаслідок ДТП постраждала дівчина, її забрала “швидка”. В дівчини вибиті зуби,перелом щелепи,піднебіння,забій стопи правої ноги та значні гематоми по всьому тілу.т Водій Мазди обійшовся забоєм ноги та гематомами, оскільки весь удар прийшовся на сторону пасажира.

Також Омелян Вітровий надіслав відео.

Ще один із підписників спільноти також надіслав інформацію:  “12 квітня об 22:50 працівники Тернопільського районного відділу поліції поблизу села Прошова Тернопільського району вчинили ДТП з потерпілими. Службовий автомобіль поліції (ДНЗ 0723 на синьоиу фоні) рухався в сторону АД М-19 з села Прошова, на зустріч йому рухався автомобіль мазда,наблизившись один до одного водій автомобіля поліцї раптово з не відомих поки причин виїхав на смугу зустрічного руху та здійснив зіткнення з автомобілем Мазда”.

Від Тарнополя до Тернополя

Від Тарнополя до Тернополя

Від Тарнополя до Тернополя


Loading...
Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK