Файне місто

Майбутнім абітурієнтам розповіли про переваги навчання в ТНТУ ім. І.Пулюя

День відкритих дверей. У ТНТУ ім. Івана Пулюя спілкувались з абітурієнтами. Майбутні студенти мали змогу ознайомитися зі спеціальностями та освітніми програмами навчального закладу. Також під час зустрічі спілкувались про правила прийому на навчання та додаткові переваги при вступі. Про це у сюжеті Тернопіль1.

Максим приїхав у Тернопіль з Хмельницького. Хлопець має намір навчатись у ТНТУ. Каже, навчальний заклад подобається, тому вирішив дізнатись більше про вступ до ВУЗу. До того ж наголошує, університет має високі рейтинги серед технічних закладів вищої освіти України. “Хочу більше дізнатись про ту спеціальність, яка мені цікава. На даний момент – це автомобільний транспорт або транспортні технології. Дізнатись більше про сам університет. З друзів тут ніхто не навчається, але сподобався мені по рейтингах, додому не далеко”, каже абітурієнт Максим.

Підтримує майбутній вибір хлопця і батько. Чоловік вважає, що технічні спеціальності, за усіма прогнозами, – це майбутнє країни. До того ж такі спеціальності краще оплачувані в майбутньому.

День відкритих дверей у Тернопільському національному технічному університеті відбувається двічі на рік. Фахівці закладу кажуть, на такі заходи запрошують не лише школярів області, але й випускників коледжів, які здобувають ступінь молодшого спеціаліста. “Основне завдання “Дня відкритих дверей” – це познайомити випускників з університетом. Познайомити їх з спеціальностями”, каже заступник відповідального секретаря приймальної комісії ТНТУ ім.І.Пулюя Володимир Кобельник.

Зазначимо, що освітні програми навчального закладу враховують досвід кращих технічних та економічних університетів світу. Окрім цього, за програмами академічної мобільності студенти паралельно навчаються в університетах Польщі, Німеччини, Швейцарії, Франції, Литви та інших країн. Щороку розширюється коло міжнародних партнерів. Ректор університету Петро Ясній каже, наразі в навчальному закладі широкий спектр спеціальностей.

Окрім наукової діяльності у рамках “Дня відкритих дверей” абітурієнти мали змогу ознайомитись і з студентським життям. Зокрема, дозвілля можна проводити у освітньо-мистецькому центрі “Політехнік”. Тут є актова зала, басейни, спортивні зали, стадіон. На високому рівні у ВУЗі проводять спортивні змагання, конкурси краси, змагання між факультетами, розважальні концерти.

Сергій Балуцький Оксана Задорожна

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK