Файне місто

Лицарські бої, ярмарка та концерт – у замку на Тернопільщині

image4 жовтня у с. Підзамочок Бучацького району пройшов фестиваль «Свято в старому замку». Там відбувалися лицарські бої, працювала польова кухня, ярмарка, а також була концертна програма. Виручені кошти з фестивалю організатори передали на потреби АТО. Проводитимуть захід у інших замках Тернопільщини –наступний фестиваль відбудеться у місті Скалат 18 жовтня.

«Ми вирішили проводити такі свята замків, щоб привернення увагу громадськості та органів місцевого самоврядування до архітектурних пам’яток, які у нас є. Плануємо організовувати фестивалі в інших замках Тернопільщини. В с. Підзамочок, де захід уже відбувся, зробили ворота та дорогу. Основна мета цього свята – відновлення історико-архітектурних пам’яток, адже до фестивалю проводяться ремонтні роботи», – говорить начальник управління розвитку туристичної інфраструктури департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму ОДА Назар Яворський.

В цьому році наступний фестиваль відбудеться у місті Скалат. Наразі організатори складають програму заходу.

«Саме з метою реставрації та відновлення місцевих архітектурних пам’яток це свято започаткували. На фестиваль у с. Підзамочок приїхало багато людей, всім сподобалося. Особливо раділи ті, хто займається збереженням архітектурних пам’яток», – додає  Назар Яворський.

Юля ШвецьLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK