Файне місто

Лимони, банани та перець – найдорожчі на тернопільському ринку

DSC09446Зазвичай розпал сезону консервації припадає на вересень, коли ціни на овочі найдешевші. Сьогодні на тернопільському ринку закуповувалося чимало людей. Ми поцікавилися у продавців, скільки зараз коштують „популярні” овочі та фрукти. 

Найбільше для закруток зараз купують помідори. Коштують вони на ринку від 3 до 5 гривень за кілограм. Перець можна купити від 8 до 11 гривень. Болгарський перець значно дорожчий – 13-17 гривень за кілограм. Баклажани коштують 7 гривень, кабачки – 8, огірки – 4-5.

„Цього року ціни не зросли значно. Помідори залишилися від 3 до 5 гривень за кілограм. Ціна на них залежить від самої помідори, сотру та калібру. В ціні зріс тільки перець з Херсону, бо там була посуха. Виноград киш-миш теж трохи дорожчий, ніж минулого року”, – говорить продавець на ринку Оксана.

Найдорожчі на тернопільському ринку імпортні фрукти. Кілограм лимонів коштує 50-55 гривень, бананів – 20-24, персиків – 30-40.

DSC09457 DSC09451 DSC09452

Юля Швець

 


Loading...
One Response to Лимони, банани та перець – найдорожчі на тернопільському ринку

  1. […] закуповувалося чимало людей. Журналісти видання “Файне місто Тернопіль” поцікавилися у продавців, скільки зараз коштують […]

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук


МИ У FACEBOOK