Файне місто

Купи вживаного одягу та будівельного сміття виявили у селі на Тернопільщині

Купи одягу та будівельний непотріб. Біля Тернополя неподалік чистилівського кар’єру викинули гору речей. Серед іншого старі фотографії та навіть іконки з зображенням святих. Місцеві мешканці кажуть, звалище тут влаштовують не вперше. Повідомляє Т1 Новини.

Купи вживаного одягу. Серед них джинси, сукні, взуття, светри та інший мотлох. Таку картину зранку поблизу чистилівського кар’єру побачив Юрій Качунь. Чоловік зазначає, речі схожі на ті, що продають у секонд-хендах. Проте хто саме викинув речі – невідомо, але Юрій переконує – сміття у полі тут викидають часто.

– Інколи мені вдається попередити тих людей, які намагаються викинути сміття, і кажу їм, що цього не можна робити, а цього разу не зміг побачити, коли це відбулось і сьогодні вранці, коли я приїхав, то побачив, що тут щось є і під’їхав, – розповідає очевидець Юрій Качунь.

Чоловік каже, раніше проблему з стихійним сміттєзвалищем допомагав вирішити шлагбаум, який облаштували при в’їзді в кар’єр. Проте зараз машини минають його і далі продовжують викидати непотріб навіть на дорозі. Були випадки коли тут за ніч вивезли шість вантажівок будівельного сміття.

– Влітку викидають менше, а після зимовий період, або пізньоосінній період то вони навіть не заїжджають в кар’єр а п просто на узбіччі, а інколи і посеред дороги скидають. висипають це масово, що кожної весни доводиться це прибирати, – каже Юрій Качунь.

Сергій Балуцький Тарас Троян, Павло Верхолюк, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK