Файне місто

Кременчанка ледве не довела до інфаркту своїх китайських родичів звичайними квітами

Кременчанка ледве не довела до інфаркту своїх китайських родичів звичайними квітами (фото)У кумедну ситуацію потрапила кременчанка, що живе у Китаї, а заразом добряче налякала своїх китайських родичів. Світлана Дзюма розповіла про те, що у цій країні не заведено дарувати квіти жінками, тому вона вирішила потішити букетом себе сама. От лише рослини вибрала не дуже вдалі.

– Так дівчатка, хто планує виходити заміж за китайця, то знайте – квіти вам дарувати ніхто не буде. Як ми тільки почали зустрічатися з Джейсоном, то він мені дарував квіти лише раз! Правда там було близько 500 троянд і він сказав, що це на півтора року вперед, щодня по троянді, – пише Світлана.

– Пізніше я вже зрозуміла, що для китайця букет квітів, як у нас кажуть, гроші на вітер. Тоді я вирішила, якщо не дарує чоловік, піду сама собі куплю. Зайшла в перший квітковий біля дому, довго приглядалась, і так мені захотілось білих хризантем, передати вам не можу. Кажу до продавця, мені ось ці. Вона так скоса глянула, питає точно ці? Я посміхнулась, кажу так.

Прийшла додому, така радісна, поставила квіти у вазу, ще й поряд із нашим фото з чоловіком… Стук в двері, заходить Джейсон з сестрою своєю. Глядь на квіти. Бачили б ви їх обличчя, сестра аж присіла. Кажу бач, сама купила. Він каже: «та бачу-бачу, але хризантеми в Китаї це похоронні квіти, їх вдома ніхто не ставить. Але тобі можна, ти ж з другої країни», – поділилася своєю історією кременчанка.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK