Файне місто

«Корисний урок» для особливих дітей провели у Тернополі

Тарілка здорового харчування для школярів. У Тернополі реалізовують проект “Здорове харчування” для дітей. В ігровій формі школярам пояснюють як правильно харчуватися. Передає канал Тернопіль1.

Крок за кроком – від найбільш хворої нації в Європі до здорових і сильних нових поколінь. В Україні популяризують проект здорового харчування для дітей. Не винятком став і Тернопіль. В школі-інтернаті для слабочуючих дітей сьогодні вчать як правильно харчуватися. Дітей зацікавили тим, що вчили виготовляти свою тарілку здорового харчування. “Сьогодні на основі цієї тарілки ми проводимо такі інтерактивні уроки. У веселій формі люди слухають інформацію про здорове харчування. А також виготовляють власну тарілку”, волонтер проекту “Здорове харчування для дітей”, регіональний координатор в Тернополі Алла Рожко.

Ініціювала захід вихователь Надія Перцак. Вона переконана, що дітки з особливими потребами мають пильніше слідкувати за здоров’ям, а такий проект – допоможе їм у цьому

До проекту “Здорове харчування для дітей” долучилися і представниці “Асоціації жінок “Дія”. Вони кажуть, розуміють, що діти – наше майбутнє і нації потрібне здорове покоління. На зустріч принесли дітям фрукти. “Проект “Здорове харчування для дітей” дуже добре сприймається дітками, тому громадська організація “Асоціація жінок України “Дія” закликає інші організації долучитися до цього проекту”, каже голова Тернопільського офісу “Асоціація жінок України “Дія” Ольга Шахін.

Під час заняття спеціалісти радили дітям споживати корисні продукти щодня, а це овочі та бобові, фрукти та ягоди, цільні злаки, риба, м’ясо, яйця, корисні жири, молочні та кисломолочні продукти. Школярам такий урок сподобався.

Оксана Смільська, Оксана Задорожна

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK