Тернопіль

І корову продавала і «податок» повертала: як жителька Тернопільського району втратила майже 3000 грн

Результат пошуку зображень за запитом поліція"Оголошення про продаж дійної корови 44-річна жителька Тернопільського району розмістила на одному з сайтів. Покупця, як їй здалося, дочекалася. Та не думала, що той виявиться шахраєм.

Про це повідомляє прес-служба поліції.

Зі слів жінки, з невідомим, котрий зацікавився живим товаром, домовилися про все телефоном. Той пообіцяв перекинути гроші на картку, а згодом приїхати за коровою.  Єдина умова – продавець мала повернути йому «податок» – 2900 гривень. Жінка не переймалася, адже їй прийшло смс-сповіщення, що обумовлена сума надійшла на банківську картку.

Приїхавши із села до обласного центру, жителька району через термінал спочатку перекинула гроші невідомому з кредитної картки, а тоді вирішила полюбуватися кругленькою сумою, що їй надійшла за продаж корови. Але грошей там не було.

Згодом продавчині пояснили: повідомлення про надходження грошей – фейкове, надіслане воно не з банку, а з чийогось приватного номера. Одразу перевірити баланс рахунку потерпіла теж чомусь не здогадалася.

Поліцейські вкотре застерігають не довіряти незнайомцям та будь-якій інформації, яку отримуєте з неперевіреного джерела. А коли мова йде про гроші – будьте ще пильнішими.

 Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK