Файне місто

Кого Президент Петро Порошенко закликав покаятися та сходити до сповіді (відео)

У Луцьку Президент України Петро Порошенко та Святійший Філарет молилися разом із вірянами й воїнами за мир в Україні та єдність Православної церкви. Прихожани мали змогу ознайомитися з Томосом, який напередодні отримав український народ, а Петро Порошенко, у свою чергу, закликав московських пропагандистів покаятися.  

ПЕТРО ПОРОШЕНКО – ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ: «Шукають, що митрополія це не є самостійність – неправда. Моя порада: сходити до православної церкви України. Покаятися. Сходити на сповідь, причаститися!»

Мешканці області мали змогу на власні очі побачити грамоту про духовну незалежність країни. А святі отці розказали, яке майбутнє об’єднаної церкви.

СВЯТІЙШИЙ ПАТРІАРХ ФІЛАРЕТ: «Наша мета – досягти патріархату і ми досягнемо цього. Обов’язково! Для цього треба об’єднати все українське православ’я в одну єдину українську православну церкву. Тим швидше ми отримаємо визнання нашого статусу не митрополії, а патріархату».

Президента і Святішого Філарета до церкви у Луцьку супроводжували понад десяток «бойових священиків». Це військові капелани, повсякденна служба яких – бути разом з українськими воїнами в тилу й на фронті. Для них Томос – велика перемога. Бо на власні очі бачили, як церква Московського патріархату ставиться до військових та молиться за владу країни-агресора.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK