Тернопіль

До кінця року житло у новобудовах подорожчає

Нова влада – нові ціни на нерухомість. Фахівці прогнозують – результати виборів матимуть вплив на процеси ринку нерухомості України. Зокрема, йдеться про подорожчання квартир у новобудовах на 3-5%.

В інтерв’ю 24-му каналу керівник відділу продажів ЖК Svitlo Park у Києві Олександр Панфілов прогнозує, що завершення виборчого процесу та збереження економічної стабільності мають суттєво пожвавити первинний ринок нерухомості.

Пауза на ринку, пов’язана з тривалістю виборчих перегонів, затягнулась на 4 місяці. Потенційних покупців стримувала невідомість, а з іншого боку – забудовники, аби втримати продаж, не квапилися підвищувати ціни, підтягуючи їх до рівня зростання собівартості будівництва. Експерт зауважує, що за 2 тижні напередодні парламентських виборів на ринку відчувалось певне пожвавлення. Спровоковане воно було прогнозами щодо обвалу гривні після 21 липня.

Певна частина людей, які мали заощадження у гривні і мали намір вкласти їх у придбання нерухомості, таки зважились на придбання житла на первинному ринку, чим і спровокували незначний ажіотаж. За прогнозами фахівця з продажів, цілком ймовірно, що вже у найближчі місяці ціни на первинному ринку будуть відчутно відкориговані. По-перше, через пожвавлення попиту після закінчення виборчого марафону. По-друге, через активний будівельний сезон можливе зростання вартості будівництва ще на 3-4 %.

Цілком ймовірно, що до кінця року ціни на первинному ринку нерухомості України збільшаться ще на 3-5%. У будівельній компаній “Матла” просять не зволікати із покупкою житла і жителів Тернопільщини. Також додають, що в сучасних новобудовах будівельної компанії «Матла» створюються необхідні всі умови. На території будинків розвинута інфраструктура: аптеки магазини, сфера послуг, безпечні дитячі майданчики. Теплі стіни, підземний паркінг, великий та сучасний дитячий майданчик, місця для відпочинку та прогулянок, ‒ все це чекає власників квартир у новобудовах європейського зразка.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK