Тернопіль

Капітальний ремонт проїзду в дворі на пр. С. Бандери в Тернополі здійснили вперше за 40 років

Тут відремонтували проїжджу частину, тротуар, замінили бордюри та провели благоустрій зелених зон. Мова йде про територію біля будинків 96-98. Тут проживає понад 1000 тернополян, тож проїзд до їхнього двору – болюче питання, з яким вони неодноразово звертались до міської влади.

“Фактично це прибудинкова територія, яка використовується як проїзд для мешканців шести будинків. Довший час мешканці звертались з вимогою провести ремонтні роботи оскільки проїзд вже був в занедбаному стані, зараз нарешті роботи завершилися”, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Сергій Надал додає, станом на зараз зроблена лише перша частина запланованих робіт. Ями, які ще залишились і поки не виконані роботи будуть ліквідовувати в рамках другої черги, яка стартує вже цього тижня.

Мешканці ж кажуть, ремонт тут не виконувався понад 40 років. А оскільки в будинках живуть пенсіонери, сім’ї з малими дітьми та люди з інвалідністю, то для них дуже важливо було домогтися якісного ремонту асфальтобетонного покриття.

“Все таки в нас проживає 1009 чоловік. І на даний час просто люди в шоці, як так швидко вдалось все зробити. Люди дуже вдячні”, – додає мешканець проспекту С. Бандери Микола Височин.

Цього тижня роботи на проспекті С. Бандери продовжаться. Загалом ремонт проїзду планують завершити за місяць.

Юлія Валах, Антон Марчевський, Павло Верхолюк, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK