Тернопіль

Історія про бійця з Тернополя, який після повернення з війни відкрив спортивний клуб для дітей

Ігор Задвірний п’ять років захищав українські кордони. Повернувшись додому, у рідний Тернопіль, вирішив здійснити юнацьку мрію – відкрив спортклуб для дітей.

Ігор служив у 8-му окремому полку спеціального призначення. Хлопець побував у десятках ротацій в зоні АТО. Чоловік не раз попадав у засідки. Після них його друзям не вдалося врятуватися, пише сайт 24.

 

“Моїх років хлопець загинув, попав під кулемет. Ми разом дружили, всі дружили. Були, як браття, але моїх років хлопець був би зараз живий”, – розповів демобілізований військовослужбовець ЗСУ Ігор Задвірний.

війна на донбасі
Ігор Задвірний на передовій

Про війну нагадують – форма та медалі. Спорт допоміг бійцю реабілітуватися після війни.

війна на донбасі
Спортивний клуб бійця

У рідному селі Ігор втілив юнацьку мрію – відкрив спортивний клуб “Фенікс”. Для того, щоб привести до ладу приміщення Ігор витратив 65 тисяч гривень. Частину грошей йому виділили з центру зайнятості, а частину віддав із зароблених в АТО. А друзі допомогли обладнати залу.

Спортивні секції відвідують більше тридцяти дітей. Батьки навіть возять малечу за 15 кілометрів від дому.

У клубі діють дві секції: спортивна акробатика та кікбоксинг. Поміж тим хлопець закінчує навчання і вже з нового року викладатиме діткам кікбоксинг у спортивній школі.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK