Тернопіль

Історія братів-сиріт з Донеччини, які закінчили коледж на Тернопільщині та пішли служити у Нацгвардію

25 червня 2020 року брати Євген та Андрій Іллющенки, які приїхали до Чорткова навчатися на медиків з тимчасово окупованих територій Донеччини, запам’ятають на усе життя. Цього дня у долі хлопців, відбулося одразу кілька знакових подій, що неодмінно позначаться на їх подальшому житті.

На подвір’ї Чортківського об’єднаного міського військового комісаріату директор державного медичного коледжу, Заслужений лікар України, кандидат медичних наук Любомир Степанович Білик вручив Андрієві та Євгену дипломи фельдшерів, до яких хлопці ішли довгих чотири роки.

“Було непросто здолати складну медичну науку підліткам з непростою долею, позбавлених батьківського піклування, вихованцям сиротинця. Але вони це змогли! Бо потрапили в надійні руки – до медичного коледжу, де їм підставили надійне батьківське плече, оточили турботою та підтримкою”, – повідомиили у Чортківському державному медичному коледжі.

Разом із дипломами очільник навчального закладу вручив випускникам конверти з фінансовою допомогою. Одразу ж по тому військовий комісар полковник Леонід Підручний виголосив наказ при прийом хлопців на строкову службу до Нацональної гвардії України. І це теж не випадково, бо брати мали таку мрію – служити Вітчизні.

Провести випускників до лав Збройних сил прийшли викладачі коледжу, куратор групи, працівники студентського гуртожитку та військового комісаріату. Студентський капелан о. Андрій Лемчук благословив братів на щасливу службу.

Файне містоLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK