Тернопіль

Інформація поширена Автомайданом виявилась звичайною неправдою (Відео)

18926177_1717235998289841_485240706_oКерівник муніципальної поліції Тернополя Ігор Максимів спростував інформацію поширену вчора від імені тернопільського Автомайдану про можливий тиск на нього у справі про затримання хабарника внутрішньою службою безпеки поліції.

“Стосовно вчорашніх подій жодного тиску зі сторони керівництва міської ради на мене вчинялося. Прохання не поширювати неправдиву інформацію автомайдану. У цій справі мною було вчинено абсолютно всі дії передбачені чинним законодавством”, – зазначив керівник муніципальної поліції Тернополя Ігор Максимів на своїй сторінці у facebook.

Свої слова Ігор Максимів підтвердив й в офіційному відео коментарі.

Нагадаємо, близько 12 годин тому на сторінці Автомайдану у мережі facebook з’явилася інформація з посиланням на “власні джерела” автомайданівців про нібито вчинення тиску на керівника муніципальної поліції Ігоря Максиміва зі сторони керівництва ТМР з вимогою забрати заяву про злочин, яка фігурує у справі затримання представника поліції на хабарі.

Прикро, що така авторитетна організація народжена Революцією Гідності вдається до таких низьких провокацій.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK