Тернопіль

Ігорю Собчуку з Тернопільщини терміново потрібно зібрати понад 10 тисяч гривень

Донора не знайшли, то ж 19-річному Ігорю Собчуку знову потрібно шукати, де взяти кошти на поїздку до Мінська. Ось уже тривалий час хлопець їздить туди, аби поновитися в черзі на пересадку донорського органа та здати аналізи. Таких процедур, – каже молодик, в Україні не роблять, а поновити документи онлайн не є можливим. Юний шумчанин хворіє спадковим нефритом (запаленням нирок) з 3 років. У 16-річному віці ці органи повністю відмовили. Зараз він очікує на операцію.

“В кінці цього або на початку наступного місяця мені потрібно буде знову їхати до Мінська на поновлення аналізів. Це знову великі витрати. На оплату аналізів треба 10 тисяч гривень і ще десь 7 тисяч на дорогу. До цієї суми потрібно додати ще вартість страхування – 700 гривень і платні дороги біля 1500 грн. Я вже три роки на діалізі і майже два роки очікую на пересадку нирок в Білорусі.

Також трошки проблематично їхати в Мінськ. Потрібно здати тести на короновірус – без нього не пустять в Білорусь. Поїзд не їздить у Мінськ, тому маю їхати машиною.

Тут не можливо здати такий аналіз, він проходится тільки в лікарні, в якій стоїш в черзі, онлайн поновитися не можливо”, – розповідає журналістам “Файного міста” Ігор Собчук.

Нагадаємо, за словами Ігоря, окрім гемодіалізу потрібні дороговартісні ліки. Лише на уколи витрачає до 3 тисяч гривень, а ще таблетки. Загалом, до 6 тисяч гривень на місяць. За три роки посиленої боротьби з хворобою родина хлопця витратила всі заощадження, тож вимушені звернутися за допомогою до людей.

Стосовно трансплантації нирок Ігор звернувся у білоруську клініку – у Мінську. Кожних три місяці він їздить туди, аби поновити чергу на донора та пройти обстеження.

Приватбанк:  4149499115367490 Собчук Ігор Ігорович

Телефон: 097 749 97 67Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK