Тернопіль

“Хтось падає в сніг, хтось просто біжить по дорозі”, – постраждалий у вибуху на Тернопільщині підліток

На Тернопільщині вісім підлітків від 12 до 16 років постраждали від вибуху у сільському клубі. Діти, як живі смолоскипи, вибігали з приміщення з криками, а одяг і волосся на них палали, йдеться у ТСН.

Чотирма каретами швидких дітей терміново доправляли пізно ввечері в обласну лікарню із Угринова за 75 кілометрів від Тернополя. Всі восьмеро хлопців мають опіки обличчя, шиї та кінцівок. Троє з них у реанімації, під якою чатують батьки.

“У найважчому стані мій внук, 15 років, 47 процентів опіків”, – розповідає бабуся постраждалого.

Опіки обличчя в усіх глибокі, кажуть лікарі. До того ж усе ускладнюється тим,  що у дітей уражені дихальні шляхи. Гаряче повітря обпекло легені усіх хлопців. 16-річний Богдан постраждав найменше, він може розмовляти. Каже, що це було щось страшне.

“Це просто моментально, декілька секунд, ми починаємо всі вибігати, всі кричать і просто тебе оглушило, ти нічого не чуєш, не усвідомлюєш просто біжиш. Хтось падає в сніг, хтось просто біжить по дорозі”, – ділиться потерпілий Богдан Гаврон.

Восьмеро дітей досі, станом на вечір суботи, у тяжкому стані. Троє у реанімації, ще п’ятеро у хірургії. Медики оперували цілий день. Жодних прогнозів лікарі поки не дають. Мешканці Угриніва готові збирати кошти на лікування постраждалих, але у лікарні стверджують, що всі необхідні засоби мають.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK