Файне місто

Грип наступає: як тернополянам вберегтися від недуги

Тернопільські медики застерігають про збільшення кількості хворих на грип у найближчий час. Як вберегтися від недуги та розпізнати перші симптоми, – дивіться у сюжеті Тернопіль1. 

Більше півтори тисячі мешканців області цього епідсезону вакцинувалося від грипу. Це один із найефективніших способів вберегти себе від недуги, в один голос говорять фахівці.

МАРІЯ ПАВЄЛЬЄВА ЗАВІДУВАЧ ВІДДІЛУ ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОГО НАГЛЯДУ (СПОСТЕРЕЖЕННЯ) ТА ПРОФІЛАКТИКИ ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ДУ «ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР МОЗ УКРАЇНИ»: «Показник захворюваності не перевищив епідпоріг і тому…» до «… на сьогодні дозволяє щеплення проти грипу». Епідеміологи постійно моніторять ситуацію за станом захворювання на грип та гострі респіраторні захворювання в області.

Найближчим часом очікують на збільшення кількості хворих.

МАРІЯ ПАВЄЛЬЄВА ЗАВІДУВАЧ ВІДДІЛУ ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОГО НАГЛЯДУ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ДУ «ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР МОЗ УКРАЇНИ»: «Ми прогнозуємо…» до «… відбувається ріст захворювання».

У Тернопільському обласному лабораторному центрі проводять дослідження на підтвердження грипу.

УЛЯНА ІЛЬНИЦЬКА ЛІКАР-ВІРУСОЛОГ: «В даному випадку…» до «.. на аплікаторі»

Медики кажуть, що грип має симптоми схожі із застудою. Тому варто бути пильними. При грипі температура піднімається вище 38 градусів, артеріальний тиск – різко підвищується або різко знижується. Спостерігається сильний головний біль, нудота. Ломота в суглобах та м’язах. При таких ознаках негайно потрібно звертатися за допомогою. В жодному разі не займатися самолікуванням.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK