Тернопіль

“Грип, кір, ГРВІ”, – у Тернопільській області школи закривають на карантин

Через грип закривають школи на Тернопільщині. 10 навчальних закладів на карантині, а у 8 школах – закрили окремі класи. Які регіони в області найбільше потерпають від недуги, дивіться у сюжеті Тернопіль1.

Через захворювання на грип на Тернопільщині закривають школи. Карантин оголосили у 10 навчальних закладах області. Найбільше шкіл закрили у Борщівському та Підгаєцькому районах.

“Станом на сьогодні, 11 лютого, 10 – закриті повністю, і у 8 ми закриті окремі класи. Разом з тим хочу сказати, що на території Тернопільської області 1 заклад закритий на карантин, через те, що діти захворіли на кір. Це Микулинецька загальноосвітня школа”, каже начальник управління освіти і науки Тернопільської ОДА Ольга Хома.

У Тернополі на карантин закривають лише окремі класи. У такий спосіб хочуть уникнути поширення недуги. Однак із симптомами застуди діти щодня звертаються до шкільного медпункту.

У Тернопільському лабораторному центрі повідомляють, що ріст захворювання на ГРВІ та грип спостерігають. Однак кількість хворих не перевищує епідеміологічний поріг.
“Захворювання на гострі респіраторні захворювання не перевищує епідемічного порогу.

Він становить 52,8 до епідемічного порогу. Порівняно з попереднім тижнем, у нас спостерігається ріст захворюваності в області”, повідомила головний позаштатний спеціаліст-епідеміолог управління охорони здоров’я Марія Павельєва.

Для того, щоб уберегтися від застуди та грипу, фахівці радять, зокрема, вживати вітаміни та утримуватися від перебування у місцях масового скупчення людей.

Оксана Смільська, Оксана ЗадорожнаLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK