Тернопіль

Громадський бюджет 2020: у Тернополі реалізують 21 проєкт

“Перемогли 7 великих та 14 малих проєктів. Серед великих проєктів на першому місці “Шкільний двoрик імені святoї Ядвіги”. Він отримав 2 562 голоси, на другому місці – “Блaгoустрій ділянки теритoрії ТЗОШ №18 в м. Тернoпoлі”, – каже депутатка ТМР Галина Гевко.

Також із великих проєктів реалізують “Кoмплексне Трaнсфер- містечкo”, благоустрій біля головного входу гімназії ім. І. Фрaнкa та капітальний ремонт території школи №7, збудують спортивний майданчик для ліцею №21 та дитячий на території восьмої школи.

“Для того, щоб малий проєкт пройшов, необхідно було набрати більше 300 голосів. Першим по голосуванню вийшов “Встaнoвлення тa oблaштувaння ігрoвoгo дитячoгo спoртивнo-гімнaстичнoгo кoмплексу «Нaше мaйбутнє»”. Добре попрацював автор. Вартість його становить 300 000 грн”, – додала Галина Гевко.

Серед малих проєктів втілять у життя багато спортивних майданчиків, зокрема і на вулиці Лепкого, Чернівецькій, Київській та мікрорайоні Аляска. Облаштують необхідні умови для заняття спортом і на території 14 школи.

“Положенням передбачається чотири основних вимоги: загальнодоступний для громадськості, щоб відповідав закону, щоб розміщувався на комунальній ділянці і не належала фізичній особі”, – наголошує депутатка.

Над реалізацією проєктів будуть працювати чотири управління міської ради: зокрема управління ЖКГ, управління освіти, управління молоді і спорту та управління культури.

Оксана Рогачук, Тарас Троян, Володимир Сосна, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK