Файне місто

Гройсман буде набирати результат за рахунок прихильників української незалежності і професійного управління державою, – політолог

Лабораторія політичних стратегій та аналізу опублікувала цікаві дані соцопитування по рейтингу партій перед виборами. Найцікавіша боротьба зараз серед тих політичних сил, які перебувають на межі проходження.
08512B69-6E7C-412E-A204-2711278F5465

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав політолог Кирило Сазонов.

“На межі проходження до Верховної Ради з 4,47% Українська стратегія Гройсмана. Логічно, що Гройсман буде набирати результат за рахунок прихильників української незалежності та професійного управління державою”, – вважає Сазонов.

Він радить звертати увагу не на абсолютні цифри в рейтингах, а на тенденції, оскільки саме в останній тиждень перед виборами прискорюється перетікання електорату між партіями, що може серйозно відобразитися на результатах виборів.

А рейтинг “Української стратегії Гройсмана” останній місяць лише зростає.

“Продовжуємо спостерігати. Тенденції найцікавіші. І не забуваємо робити поправку на слабку явку в середині літа. На рахунку буде кожен голос”, – зазначив у своєму дописі Кирило Сазонов.

Нагадаємо, сьогодні Лабораторія політичних стратегій та аналізу оприлюднила результати загальноукраїнського опитування, проведеного з 30 червня по 6 липня. Всього участь в опитуванні взяли 2000 респондентів у віці від 18 років і старше. Похибка дослідження складає 2,8%.

Раніше ми повідомляли, що лідер “Української стратегії”, діючий Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман має один з найвищих особистих рейтингів довіри, як Глава Уряду. За даними соціологічної групи “Рейтинг”, його діяльність схвально оцінюють близько 20% українців. Отже, останні дані рейтингів показують прогнозовану конвертацію його особистої підтримки в партійну.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK