Файне місто

Героїв Небесної сотні вшанували активісти Майдану в Тернополі

Вшанували героїв. Тернопільські активісти зібралися біля пам’ятника Героям Небесної Сотні. Учасники Революції Гідності згадали своїх побратимів, запалили лампадки і помолились. Повідомляє канал Тернопіль1.

Богдан Брич був у Києві на Майдані під час побиття студентів. Розповідає, поїхав у столицю, щоб підтримати молодь. 18 лютого під час обстрілу на Інститутській чоловік дивом залишився живим. Близько 10-ої години ранку у нього поцілив снайпер. Куля розірвала на шматки військову металеву каску і розпорола голову.

“Я бачив ті перші жертви тих 12 людей, які загинули. Я бачив їх тіла і для мене ця подія дуже знакова”, каже активіст Майдану Богдан Брич.

Учасник Революції Гідності каже, в боях на Майдані зародилось справжнє демократичне суспільство. І вважає, що помітні зміни ще чекають нашу країну.

Прийшов згадати тих, хто загинув на Майдані і активіст “Автомайдану” Ігор Василів. Каже, найгірше те, що досі не покарані люди, які винні у розстрілах в Києві.

“Мені досі важко у такі дні. Я на Інститутську приходжу до сьогоднь і в нас іде мороз по шкірі. Ми тією вулицею тягли людей, а вони стікали кров’ю. Боролись за те, щоб Україна відбулась як держава, хотіли, щоб український народ став нацією. І нам це вдалось насправді”, каже активіст “Автомайдану” Ігор Василів.

Змінилося життя після Майдану і Василя Конька. З перших днів він займається волонтерством і досі допомагає бійцям та дітям тих, хто загинув у боротьбі за свободу.

Активісти наголошують, пам’ятати Героїв Революції Гідності – обов’язок усіх свідомих українців. І закликають прийти вшанувати їх у ці дні молитвою.

Сергій Балуцький, Віталій Куземко

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK