Тернопіль

“Файне місто Тернопіль” талановиті тернопільські музиканти зіграли на бандурі

“Металіка” на бандурі. Кажете такого не буває? А виявляється навпаки. Тернопільський гурт “Елегія струн” ламає стереотипи. На бандурі вони виконують не лише класичну музику, притаманну цьому інструменту, а й джаз і навіть рок. Але однією з візитівок гурту є “бандурна” версія відомих”Братів Гадюкіних” “Файне місто Тернопіль”. Повідомляє Т1 Новини.

“Файне місто Тернопіль” на бандурі виконує гурт “Елегія струн”. Кажуть, ідея незвичного виконання “візитівки” нашого міста з’явилась випадково.

Юліана, Дмитро та Богуслава – популяризують старовинний музичний інструмент і переконані, що він може бути модним і сучасним. Композиції відомих гуртів “Металіка” та “Ред Хот Чілі Перерс”, а також Джо Дассена вони виконують на бандурі. Коли скептики беруться критикувати, вони тоді просто грають.

Заснувала гурт “Елегія Струн” Юліана Хаварівська. Спершу музики виконували класичні композиції на бандурі, але останній рік перейшли на сучасну музику. Власне і сам інструмент дещо осучаснили, зробили якісну підзвучку.

За словами Юліани, сьогодні слухачі дуже вибагливі, тому репертуар потрібно часто оновлювати. У планах “Елегії Струн” заграти на бандурі одну з найвідоміших композицій гурту “ВВ”.

Оксана Смільська, Віталій Куземко, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK