Файне місто

Європейські квартири та сучасна інфраструктура: в Тернополі будують унікальний житловий комплекс

16 гектарів, власний садок, парк, торгові точки та 25 будинків – у Тернополі зводять новий житловий комплекс. Чим готові дивувати містян та де буде розташований “новий мікрорайон” Тернополя? Про це у сюжеті Тернопіль1.

У Тернополі на вулиці Микулинецькій будують житловий комплекс з власним дитячим садком. Тут планують звести не лише будинки, а й повноцінну інфраструктуру, облаштують парк на півтори гектара, велодоріжки, вуличні тренажери, торгові точки та паркінг на півтисячі машин. Також планують встановити охоронні системи та обгородити територію.

“На сьогодні всі міста та світові тенденції рухаються в напрямку створення громадського простору. Адже люди не повинні обмежуватись роботою, вони повинні десь відпочивати. Тому ми хотіли, щоб купивши квартиру люди отримали й інші речі”, каже керівник проекту ЖК “BEVERLY HILLS” будівельної компанії “Креатор-Буд” Володимир Карпінський.

Під час вибору майбутнього житла, Володимир Карпінський радить особливу увагу звернути на енергоефективність. Якраз якістю утеплення, тернолопяни цікавляться найперше.

Для будівництва такого масштабного мікрорайону обрали район “цукрового заводу”. Тут є необхідна для цього площа – 16 га. А також в цьому районі планують звести індустріальний парк площею 15 га. Тож найближчим часом у цій частині міста з’являться нові об’єкти європейського зразка.

Тетяна Муран, Віталій Куземко, Володимир Сосна

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK