Тернопіль

“Епіцентр” у Тернополі покарають за порушення карантину

“Робота будівельних гіпермаркетів була дозволена лише за умови торгівлі медичними засобами, засобами гігієни та засобами зв’язку. Це не була індульгенція, щоб продавати інші товари і наживатись на карантині. Про це були чіткі роз’яснення”, – зазначив очільник уряду Денис Шмигаль.

ternopil-epicentr-18042020Як повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков сьогодні, під час засідання Кабміну, за останній час поліція склала 10 303 протоколи про порушення карантинних норм, зокрема, провели перевірку 162 будівельних супермаркетів, серед яких – “Епіцентр”, “Нова лінія”.

Нагадаємо, на виконання рішення оперативного штабу для боротьби з коронавірусом міським відділом поліції спільно з представниками управління муніципальної інспекції здійснено перевірку торговельних мереж Тернополя щодо дотримання останніми карантинних вимог та виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів №211 від 11.03.2020 року.

“За результатами перевірок, заклад “McDonald’s” тимчасово призупинив свою роботу, а на представника Національної мережі торгових центрів “Епіцентр” у Тернополі складено адміністративний протокол за ст. 44.3 “Порушення правил щодо карантину людей”. Далі протокол буде розглядатися у суді. Представники гіпермаркету “Епіцентр” зобов’язалися здійснювати торгівлю лише товарами першої необхідності. Щодо інших торговельних мереж міста, то перевірки триватимуть., – повідомили напередодні у міській раді Тернополя.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK