Тернопіль

“Екстремальний” вишкіл організували для учасниць конкурсу краси з Тернополя

Змінили підбори на лижі. Учасниці конкурсу краси “Міс Тернопіль” відвідали тернопільський гірськолижний комплекс “Савич парк”. Дівчата кажуть, таким чином вирішили пропагувати здоровий спосіб життя і показати, що в Тернополі є безліч цікавих місць для розваг. Зазначимо, що цьогоріч в конкурсі “Міс Тернопіль” візьме участь 16 дівчат. Переможниця представлятиме наше місто на Всеукраїнському конкурсі краси. Про це у сюжеті Тернопіль1.

Учасниці конкурсу краси “Міс Тернопіль” відвідали гірськолижний комплекс “Савич-парк”. Дівчата вирішили доказати – можуть не лише дефілювати на подіумі, а й активно займаються спортом та готові до екстриму. Серед красунь студентка Юлія Семенюк. Дівчина сьогодні вперше стала на лижі. “Чесно кажучи, я маю фізичну підготовку, тому що 9 років займалась плаванням. Сьогодні впала тільки 2 рази, але емоції зашкалюють”, каже учасниця конкурсу “Міс Тернопіль-2019” Юлія Семенюк.

Конкурс “Міс Тернопіль-2019” цьогоріч буде ювілейним, адже відбудеться вдесяте. Організатори свята краси зазначають, за корону найкрасивішої позмагається 16 дівчат. Надалі переможниця представлятиме Тернопіль на конкурсі краси “Міс Україна”.Зараз дівчата активно готуються до дефіле. З ними працюють хореографи, тренери. Також красуні активно відвідують спортивний зал, долучаються до соціальних та благодійних проектів, каже виконавчий директор Національного комітету “Міс Україна” в Тернопільській області Володимир Заверуха.

Отож, 16 учасниць вже готові до боротьби. Традиційно кажуть – головне не перемога, а участь, але кожна налаштована на хороший результат. А хто стане кращим – побачимо 29 березня.

Сергій Балуцький Віталій Куземко



Loading...







Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK