Файне місто

Експерт пояснила, як економічний план Порошенко зробить українців багатшими

План президента Петра Порошенка передбачає розвиток економіки для збільшення фінансових можливостей українців.

Про це заявила політичний експерт Світлана Кушнір в соціальній мережі Facebook.

“З приводу індексації пенсій. Я з цього питання постійно зустрічаю маніпуляції і нерозуміння елементарних економічних основ. Розповідаю на пальцях: чим вище доходи населення, тим вище виплати пенсіонерам. І коли деякі політики розповідають, що вони піднімуть пенсії і зарплати одним своїм “святим ликом” – вони несуть повну нісенітницю”, – вважає Кушнір.

Вона нагадала, що гроші не беруться з нізвідки – їх потрібно заробити.

“Зараз українська економіка поступово вибирається з кризи. Відповідно, зростають і доходи населення, і в державі з’являється ресурс для підвищення соціальних виплат. Зараз цього ресурсу досить, щоб провести індексацію пенсії. Давайте пройдемося по цифрам. За даними Кабміну, в березні пенсії зросли в середньому на 500 грн. в деяких випадках – до тисячі. Плюс до цього, пенсіонери, у яких великий трудовий стаж, але пенсія нижче 1700 гривень, отримають додаткові одноразові виплати в сумарному розмірі 2410 грн”, – зазначила експерт.

Кушнір також назвала підвищення виплат – першими кроками у боротьбі з бідністю.

“Ясна річ, що цифри ці не космічні. Про це говорять і вищі державні діячі. Наприклад, президент Порошенко на останньому своєму мітингу в Києві озвучив цю ж тезу: пенсії збільшилися, але цього недостатньо. Природно, весь 30-тисячий натовп, який був присутній на зустрічі, цю думку підтримав. Це, безумовно, дуже популярна ідея в народі, але я хочу звернути увагу на інше: зараз важливо зберегти і примножити те зростання, яке намітилося в українській економіці. Для цього потрібно уникати будь-яких потрясінь і різкої зміни курсу, яким рухається країна. Дати їй спокійно працювати і рости”, – заявила політичний експерт.

Також, за її словами, президент Порошенко назвав своєю метою на найближче майбутнє боротьбу з бідністю.

“Президент на тій же зустрічі сказав, що, згідно з його планом, в результаті розвитку економіки кожен українець повинен “відчути на своїй кишені” зростання особистих фінансових можливостей, свого добробуту. Думаю, саме в цьому і повинен бути сенс економічного розвитку будь-якої соціально-орієнтованої успішної сучасної держави”, – підсумувала Кушнір.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK