Тернопіль

Екоактивізм практикують у школах Тернопільщини

Навчити дітей сортувати сміття та заробляти на цьому додаткові кошти. У школах області учнів вчать це робити. Цю тему обговорили у тернопільському ліцеї №21 спеціалізованій мистецькій школі ім. Герети. Участь у заході взяли педагоги області. Повідомляє канал Тернопіль1.

Чисте довкілля – чисте сумління. У Тернополі відбувся педагогічний міст на екологічну тематику. Мета заходу – формування екологічної свідомості і екологічної культури школярів.

Захід відвідали не лише педагоги та школярі з Тернополя, але й завітали гості з області. Зокрема, представити свій екологічний проект приїхали діти з Великогаївської школи. “Наша школа стала учасником проекту “Школа, як осередок розвитку громади”. У нас створено клуб “Крок за кроком” і завдяки проекту хочемо зробити країну чистішою”, каже вчитель Великогаївської школи Ольга Мудра.

У навчальному закладі діти вчаться роздільно збирати побутові відходи, здавати вторсировину на переробку, користуватись еко-пакетами та піклуватися про природу.

Серед екоактивістів і школярка Андріана. Дівчина каже, сортуванням сміття не нехтує, а навпаки – розуміє наскільки це важливо. Школярка Каріна каже, особливо їй подобається те, що багатьом речам активісти можуть дати друге життя. Дівчата переконані, що зміни треба починати з себе. І врешті-решт, настане той день, коли сміття стане ресурсом, а не шкідливими відходами.

Сергій Балуцький, Тарас ТроянLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK