Тернопіль

Еко-сумки – новий тренд, який запроваджують в Тернополі

Еко-сумки замість поліетиленових пакетів. Тернополяни взяли участь в еко-марафоні. Суть акції полягає в тому, аби закликати містян зробити крок до чистого довкілля.

Учасники марафону радо обмінювали еко-сумки та позбувалися поліетиленових пакетів. Повідомляє Т1 Новини.

Поліетиленовий пакет в обмін на еко-сумку: такою можливістю радо скористались тернополяни. Волонтери організували цю акцію з метою заохотити містян зробити чистішим навколишнє середовище. Вони обмінювали поліетиленові пакети, які несли жителі Тернополя на екологічні сумки. Така ініціатива мешканцям сподобалась.

Одна із волонтерів еко-марафону Дарина розповіла, що такі акції необхідні для того, щоб усі зрозуміли важливість ліквідації поліетиленових пакетів із нашого повсякденного життя.

“За статистичними даними людство використовує 160 тисяч пакетів на 1 секунду. Потім в океанах утворюються величезні пластикові “супи”, що є небезпечним для нашої планети. Саме тому українці мають відмовлятись від поліетиленових пакетів і переходити на нові екологічні сумки”, каже волонтер Дарина.

Сумки є зручними у використанні, оскільки вони не рвуться, на відміну від звичайних пакетів. Крім того тернополяни кажуть, їм теж не подобається, що доводиться витрачати зайві кошти на придбання пакетів у супермаркетах. Тернолянці Марті ініціатива проводити такі акції імпонує, дівчина сама активно долучається до очищення міста.

“Це дуже корисна акція для нашого міста, адже тепер люди матимуть такі еко-сумки, будуть ходити з ними за покупками, буде менше поліетилену в нашому місті. Це дуже позитивно. Я долучаюсь до очищення нашого міста, ось маю з собою еко-сумку, викидаю пластик у правильний контейнер. Також я знайшла місце в Тернополі, де можна викидати сміття, сортуючи його, тому я долучаюсь до цього”, каже Марта.

Співорганізатор Тетяна Фарина розповідає, що проведення даної екологічної акції є необхідною справою для здорового життя тернополян. Зі слів жінки, марафон триває вже цілий тиждень.

“Для кожного учня, студента та пересічного громадянина еко-системи є найактуальнішою темою. Чим більше ми будемо зберігати довкілля нашої країни, починаючи насамперед з себе, з своєї квартири, свого під’їзду, будинку, міста, села , вулиці – тим більше ми збагатимо довкілля”, каже представник платформи “Життя в стилі ECO” Тетяна Фарина.

Жінка додала, що впродовж багатьох років Тернопіль вважався найчистішим містом України і варто підтримувати цю тенденцію.

Олена Чайківська, Тарас Троян, Володимир Сосна, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK