Файне місто

Єдиний на Тернопільщині: у Зарваниці будують навчально-освітній центр

Поблагословили на щасливе будівництво. У Зарваниці освятили камінь під будівництво єдиного на Тернопільщині багатофункціонального навчально-освітнього центру.

Учні якого, матимуть змогу отримані знання застосувати на практиці, а згодом створювати свої прибуткові проекти. Повідомляє канал Тернопіль1.


У Марійському духовному центрі “Зарваниця” освятили будівництво Католицького багатофункціонального науково-освітнього центру. Зробили це з благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Кир Василія Семенюка та з ініціативи ректора Марійського духовного центру отця Володимира Фірмана.

Чин освячення здійснив митрополит Василій Семенюк у присутності керівника будівельної компанії “Креатор-Буд” Ігоря Гуди, виконавця робіт Володимира Барабаша, духовенства Марійського духовного центру та паломників. “Я б хотів сьогодні подякувати за допомогу панові Ігорю Гуді, за його можливість, за його молитви до ікони. Також хай Бог благословить його, він допомагає будувати тут будинок, який буде багатофункціональним науково-освітнім центром”, наголосив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк.

На будівництво цього центру надихнула діяльність митрополита Андрея Шептицького. Він завжди дбав про належну освіту для української молоді та чимало коштів вкладав у освітні програми.

Найважливішим є те, що усі отримані знання учасники освітнього процесу зможуть застосовувати на практиці. Адже мета цього закладу – навчити зацікавлених осіб створювати свої прибуткові проекти. Щоправда, це у майбутньому, наразі триває будівництво.

Виконавець робіт Володимир Барабаш каже, планують збудувати центр за два роки.

Оксана Рогачук, Віталій Куземко, Володимир Сосна

One Response to Єдиний на Тернопільщині: у Зарваниці будують навчально-освітній центр

  1. Катерина коментує:

    Добре, що хоч Зварич звідти забрали.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK