Тернопіль

Допомоги небайдужих потребує житель Тернопільщини Ярослав Стасюк

Молодого чоловіка госпіталізували до медичного закладу Тернополя у важкому стані. Діагноз -гострий менінгоенцефаліт ускладнений ішемічними інсультами. Зараз Ярослав – у реанімації. На його лікування потрібні кошти, – про це повідомили його однокласники, зокрема, Зоряна Демчук.

stasyuk-750x375“Просимо допомоги і максимального репосту. В мене був дуже дружній клас, а зараз ми проходимо ще один іспит на дружбу. Тому ми взяли на себе організацію по збору коштів для свого близького друга і однокласника Стасюка Ярослава. Ви також всі його добре знаєте. Він обслуговував вас у «Київстарі».

Зараз Славік знаходиться у реанімаційному відділенні Тернопільської обласної клінічної-психоневрологічної лікарні з діагнозом гострий менінгоенцефаліт ускладнений ішемічними інсультами. В ніч з 12 на 13 лютого його стан різко погіршився – виникли судоми та параліч. Стався повторний інсульт. Відтоді він нерухомий, не говорить, ні на що не реагує.

Сім`ї потрібна фінансова допомога. Щодня витрачається величезна сума на лікування. Ми просимо усіх небайдужих допомогти будь-якою сумою. Будемо вдячні за розповсюдження цього допису”, – розповідає Зоряна Демчук.

Реквізити для допомоги:

Приватбанк: 5168757380662934 – Стасюк Олександра Ярославівна (мама Славіка).

Файне містоLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK