Файне місто

Допомоги небайдужих потребує військовий хірург з Тернопільщини

Допомогти військовому. Хірург, який врятував не одне життя на сході, зараз сам потребує термінової допомоги. Павло Пасько зараз в реанімації, у Києві, тож друзі та близькі всіма силами намагаються зібрати необхідну суму коштів. Допомогти може кожен з нас. Про це у сюжеті Тернопіль1.

Військовий хірург Павло Пасько потребує термінової допомоги. Однокурсники Павла вирішили допомогти. Адже разом навчались у Тернопільському медичному університеті. “Ми всі 6 років навчалися разом з Пашою в медичній академії. Він надзвичайно чуйна, добра людина, на яку завжди можна покластися”, каже однокурсниця Марія.

Від початку війни на сході він врятував не одне життя, розповідають друзі Павла. І згадують один з випадів: у 2017 він провів надскладну операцію молодому українському військовому, врятувавши перебиту осколком ногу. Сьогодні Павло сам потребує термінової допомоги. Чоловік отримав поранення визволяючи Луганський аеропорт. Друзі кажуть, він пройшов 6 ротацій, навіть після того, як його комісували з війська за станом здоров’я, він не залишив роботи і залишився працювати у військовому шпиталі як судинний хірург.

Крім того, перебуваючи в зоні АТО Павло отримав важкі поранення. Ускладнення від яких переніс на ногах. Не шкодуючи себе він продовжував далі працювати, керувати і допомагати бійцям. Військове поранення не пройшло безслідно: у Павла складне захворювання печінки. В Україні подібних операцій не роблять. Вартість близько 4 млн. гривень.

Зараз Павло перебуває у реанімаційному відділенні інституту серця в Києві. Лікарі повідомляють про критичний стан пацієнта.

Христина Луцик

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK