Файне місто

“Доньку рятували водою і обтирали снігом”: подробиці смерті школярки з Тернопільщини

Дарина Олейник померла від гострої серцевої недостатності. Знепритомніла, коли піднялася на сцену під час новорічного ÑÐ²ÑÑ‚Ð°У селі Бариш на Тернопільщині поховали шестикласницю 11-річну Дарину Олейник. У школі на новорічному святі в неї зупинилося серце.

— 28 грудня Дарина брала участь у новорічному ранку для учнів п’ятого-восьмого класів, — розповідає директор школи Лариса Ільницька. — Після обіду ми почали свято для старшокласників. Дівчинка лишилася подивитися. Під кінець дійства всіх бажаючих запросили на сцену. Тільки Дарина вийшла, одразу знепритомніла. Її винесли на свіже повітря. Першу допомогу надавали дві медсестри. Щоб не гаяти часу, сільська швидка допомога повезла її назустріч “швидкій” із району. Вже тоді Даринка була у стані клінічної смерті. Судово-медична експертиза показала, що причиною смерті стала гостра серцева недостатність, пише Gazeta.ua.

— У школі кажуть неправду, — говорить матір дівчинки Галина Олейник.

— Медсестри на місці не було, будь-які ліки були відсутні. Втратили час, бо доньку рятували водою і обтирали снігом, що діти приносили з вулиці. Коли подзвонили у “швидку”, ті відмовилися їхати на виклик. Пояснили, що не виїжджають до тих, хто знепритомнів. Коли додумалися зателефонувати до шофера сільської швидкої допомоги, минуло 45–50 хвилин. Донька помирала, а мені ніхто не повідомив. Лише за годину дізналася про це від чужої дитини.

Дарина займалася народними танцями. У неї залишилися батьки та старший брат.

— Донька не мала проблем із серцем, — каже Галина. — Влітку пройшла ретельне обстеження: здала всі аналізи, їй зробили ЕКГ та УЗД. Жодних патологій лікарі не виявили. Якби Даринці вчасно надали допомогу, її можна було б урятувати.


Loading...
Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK