Тернопіль

Для розвідки позицій ЗСУ окупанти намагаються використовувати українських дітей

Аби вивідати позиції українських військових, окупанти вдалися до використання у своїх методах місцевих дітей. В обмін на інформацію російські війська пропонують підліткам гроші. Спроби підкупу працівники СБУ фіксують у різних містах України.

 

“СБУ звертається до всіх батьків із проханням бути пильними щодо переписок та контактів своїх синів і дочок”, – повідомили у Службі безпеки України.

Одна із прикрих ситуацій сталася у Харкові. Окупанти втерлися у довіру до неповнолітнього хлопця через Telegram. Загарбники обіцяли заплатити йому за інформацію про позиції українських військових на території міста.

Інша ситуація сталася на Луганщині. Двоє російських солдатів в одному з месенджерів запропонували 16-річному підлітку гроші в обмін на інформацію про місця розташування та маршрути пересування військ ЗСУ. Хлопець злякався, проте окупанти його “заспокоїли”, мовляв, через те, що він неповнолітній, покарання за злочин уникне. Передати інформацію ворогу хлопці не встигли.

 

“Завдяки втручанню українських силовиків хлопці не встигли передати інформацію ворогу. Наразі розглядається питання про можливість притягнення правопорушників до кримінальної відповідальності. СБУ нагадує, що в Україні вона настає, коли особі виповнюється 16 років, а в окремих випадках – з 14 років”, – підсумували в СБУ.



Loading...







Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK