Тернопіль

Для героїв проекту “Небайдужі” у Тернополі організували казкове свято

Унікальний проект для людей з інвалідністю організували в Тернополі під час зйомок соціального реаліті “Небайдужі” на телеканалі Тернопіль1. Автор і ведуча Ольга Шахін влаштувала для героїв програми справжнє свято. Зачіски, макіяж, фотосесія, зустріч із військовими, прогулянка на катері та майстер-клас у художника, повідомляє Т1 Новини.

Як часто Ви бачите людей на візках на вулицях міста? Рідко або майже ніколи. Проте це не означає, що їх не існує. Герої соціального реаліті “Небайдужі” розповіли про проблеми, з якими зіштовхуються щодня.

“Найперше – пандуси. За останні роки ситуація в місті дещо покращилася. Це в місті, а чим далі від міста ситуація гірша. Це на дорозі, а стосовно під’їзду до будівель, то пандусів або немає, або є такі, що краще б їх не було”, – каже учасниця соціального реаліті “Небайдужі” на телеканалі Тернопіль1 Світлана.

В кожного із героїв свої проблеми, Іванці до прикладу життєво необхідні ліки, які ще досі в Україні незареєстровані.

“Ці ліки мали зареєструвати в Україні. Підписували петицію, щоб вони були. На жаль наша держава сказала, що немає коштів на це. Воно, щоб Ви розуміли, коштує 1млн. 700 тисяч доларів і приймати його нам потрібно до кінця життя”, – пояснює учасниця соціального реаліті “Небайдужі” Іванка.

Автор і ведуча соціального реаліті “Небайдужі” на телеканалі Тернопіль1 Ольга Шахін вирішила організувати для людей з інвалідністю справжнє свято. Зачіски, макіяж, фотосесія, зустріч із військовими, прогулянка на катері та майстер-клас у художника, день у героїв проекту вдався насиченим.

Більше про історії людей з інвалідністю, який шлях їм довелося пройти, з якими проблемами вони зіштовхуються щодня та про їх враження від участі в проекті, дивіться у соціальному реаліті “Небайдужі” в середу, 14 серпня, о 20 годині.

Руслана Войцеховська, Дмиро Лехман, Ігор Чорний, Павло Верхолюк, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK